Portfolio

Проблема збереження приватної власності зараз стоїть як ніколи актуально – технології зробили крок вперед, проте тепер вони допомагають не лише захистити своє майно. Зловмисники також навчилися використовувати можливості сучасної техніки для злому житлових будинків, квартир, офісів. Сучасні охоронні системи на основі відеоспостереження та сигналізації допомагають домогтися більш високого рівня безпеки й захистити свою власність від крадіжки.

Можливості сучасних охоронних систем

Високотехнологічні системи відеоспостереження та сигналізації можуть приймати й передавати сигнали по радіоканалу, Інтернету, радіочастотному кабелю, телефонній або комп’ютерній мережі. Охоронна система отримує інформацію з усіх камер та датчиків, розміщених на об’єкті, а також забезпечує безперервність запису відеоматеріалу.

Камери, об’єднані системою відеоспостереження, можна налаштувати на показ на будь-яких екранах центрального охоронного контрольного пункту, або ж на екранах смартфона, планшета, телевізора. Система циклічно впорядковує та архівує отримані матеріали для швидкого пошуку потрібних даних.

Цілі використання відеоспостереження та охоронної сигналізації

Можна виділити два напрямки, які важливі для контролю безпеки приватного об’єкта:

  1. попередження правопорушень – буває, що наявності охоронної системи вже достатньо для того, щоб відлякати злочинців, адже далеко не кожен зловмисник ризикне проникнути на добре охоронювану територію;
  2. швидке реагування на дії зловмисників – коли самого факту наявності відеоспостереження та сигналізації не достатньо для відлякування злочинців, спрацьовування охоронної системи стане сигналом для оперативних служб, завдяки чому вони зможуть швидко зреагувати та прибути на місце для протидії злочинцям.

Охоронні системи, в залежності від виду, допомагають швидко відреагувати на несанкціоноване проникнення на приватну територію.

Залежно від мети можна вибрати:

  • автоматичну систему відеоспостереження та сигналізації, яка при спрацьовуванні буде здійснювати дозвон на усі запрограмовані номери;
  • автономну сигналізацію, яка при спрацьовуванні буде видавати дуже гучний шум, що відлякуватиме зловмисників;
  • відеоспостереження та охоронну сигналізацію, підключену, безпосередньо, до комерційних охоронних фірм або пульту правоохоронних органів.